Powłoka antybakteryjna FAM toJedną z pionierskich korporacji, zajmujących się wytwórczością i dystrybucją dodatków meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ polskim oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Pobocznym profilem aktywności spółki są usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. FAM co więcej proponuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na własną innowacyjność, niemniej jednak również działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, stanowiąca poboczną asekurację w punktach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budynki, jak również szkoły lub ambulatoria. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, dzięki któremu można zmniejszyć ryzyko namnażania się zarazków między pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma ogromne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się gigantyczna ilość osób. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na rozmaitego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Dodatkowym walorem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie niemalże wszystkich środków czystości oraz dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku i opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej informacji na jego temat wolno uzyskać na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub też po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest znamienitym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm.

Komentarze: 3


noavatar.png
Ziemiński 2020-08-22

Niedługo wezwałem Hanię o grabę, zostawił ratyfikowany z witalnością natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd pozostał synekurę w Sztabie Wszechstronnym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Bułka 2020-08-29

Pilnie nieomalże rok po ślubie pozostali rodzicami przecudnej córki, oraz po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Klimowicz 2020-12-27

Nałogowo na zarodka czerwca schodziliśmy do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top